Web Tasarım Fiyatları | Rexa ® Web Site Tasarımı | SEO | Web Tasarım İstanbul
#

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım bilgi, emek ve zamana bağlı bir hizmet olduğu için fiyatlandırma alternatifleri de bu kavramlara bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Resmi olarak çalışmayan işletmeler ve yanlış konumlanan bazı freelance hizmetler yanıltıcı fiyatların ortaya çıkmasına neden olsa da resmi olarak işyeri ortamında rutin giderlere ve profesyonel bilgi birikimi ve ikna edici bir referans portföyüne sahip web tasarım firmalarının fiyatlandırma politikaları birbirine yakın tutarlı rakamlar ortaya koymaktadır.

Bu fiyatları karşılaştırırken dikkat etmeniz gereken en önemli iki unsur;

Görsel konusunda hazır tasarım mı kullanılacak yoksa size özel arayüz tasarımı mı yapılacak?

Yazılım altyapısı için wordpress, joomla gibi hazır platformlarda mı çalışılacak yoksa daha önce geliştirilmiş bir sistem mi kullanılacak veya size özel bir yazılım geliştirilecek mi?

Yazının başlangıcında da belirtildiği gibi tüm bunlar web tasarım sürecinde kullanılacak bilgi, emek ve zamanı etkileyeceği için web tasarım fiyatları konusunda belirleyici rol üstlenecektir.

Rexa Web Tasarım 2009 yılından beri 250'den fazla müşterisine sadece tanıtım ve pazarlama odaklı, kaliteli ve fayda sağlayan web siteleri sunarak işlerine bu şekilde katkı sağlamayı hedefliyor. Bu süreçte özel tasarım ve yazılım sunduğumuz dönemler olduysa da günümüzün standartlaşan web tasarım trendlerini ve hızın her projede öncelikli olduğunu dikkate alarak son iki yıldır projelerimize tema tasarım alternatifleri veya daha uygun maliyet sağlayan standart tasarım seçeneğini sunuyoruz. 

Web Tasarım Fiyatları
Ucuz web tasarım arayışı içinde olabilirsiniz. Ancak profesyonel web sitesi fiyatları konusunda bilgi alabileceğiniz standart bir web tasarım fiyat listesi hazırlamak web tasarım firmaları için mümkün olmamıştır. Web tasarım fiyatları firma bazında farklılık gösterebileceği gibi rekabete bağlı olarak aranan il bazındada farklılık gösterebilir. En ucuz web sitesi fiyatlarını bulmak için değil, işletmeniz için en ideal hizmeti bulmak için araştırmak her zaman en doğru tercih olacaktır.

Siz de internetteki müşteri potansiyelinden pay almak istiyorsanız tüm mobil cihazlara uyumlu, kolayca yönetilebilir, modern tasarıma sahip, arama motoru dostu kurumsal web site tasarımı hizmetimizden yararlanmak için paket fiyatlarını inceleyin veya hemen teklif isteyin.

BİZE ULAŞIN