Büyükçekmece Web Tasarım


Büyükçekmece web tasarım

İnternette Her Bilgiye Güvenilir Mi?

Internette her bilgiye güvenilir mi? Tabi ki her siteye güvenilmez ama güvenilirliğini test etmemiz veya muhtemel risklerini öğrenip bu sitelerin güvenilirliğini ölçmemiz gerekir...

Örneğin aldığınız haberin veya bilginin güvenirliğini öğrenmek istiyorsanız haberi aldığınız sitenin internet ortamındaki güvenirliğini sorgulamak veya araştırmak gerekir. Bazı siteler veya bloglar taraflı yayın yapabilir veya çıkardığı haber veya bilgiyle belli bir amaca hizmet ediyor olabilir. Veya sadece tık almak, reyting almak amacıyla yalan haber yaparak tabiri caizse insanların umutlarını ve inançlarını çalarak sanal hırsızlık ve yolsuzluk yaparlar.

Eğer siteye olan güveniniz ve itimadınız varsa bile herzaman haberin veya bilginin kaynağına muhakkak bakılmalıdır. Güvenilir olmayan kaynaklardan veya 3. şahıslardan alınan bilgilere göre yapılan haberlerin güvenirliği yoktur. Haber kaynağını haberde bile bildirmeyen sitelere de çok güvenmeyin.

Nasıl bir doktor bize bir teşhis koyduğu zaman o teşhisin güvenirliğini ölçmek için 2. hatta 3. bir doktora teşhisin sağlamasını yaparız aynı şekilde bir haberin doğruluğu başka güvenilir sitelerden teyit edilmelidir. Böylece haberin doğruluğu daha sağlam bir hale gelir.

En güvenilir haberi ise zamanla öğreniriz. Bu yüzden haber sitelerinde yanlış haberlerin zamanla ortaya çıkması sonucunda hepimize gelecekle ilgili göre düşmektedir. Eğer bu yanlış bilgiyi yayanları durduramazsak çığ etkisi interneti ele geçirip gelecekte bütün bilgilere kuşkuyla bakıyor olacağız. Yalan olduğu kesinleşen haberleri ilgili sitelere şikâyette bulunabiliriniz. Son olarak internette ki her bilgiyi kesin bir bilgi olarak almayıp bilginin doğruluğunu teyit etmeden yargılar oluşturmayın.

Peki İnternette Size Güveniliyor Mu?

Durumu ticari işletmeniz için değerlendirdiğimizde internetteki güven ortamının önemi aslında daha fazla artıyor. İnternet 21. asırda hayatımıza tam anlamıyla girmiş bulunmaktadır. Artık her türlü iletişim, haber alma, bilgi edinme, eğlence ve sosyalleşme ihtiyaçlarımızı hep internet üzerinden gideriyoruz. Artık internetin ceplerimize girdiği bir dönemde haberlere ve bilgilere ulaşım artık saniyeler almakta. Dolayısı ile müşterileriniz de sizleri internette arıyor. Bulamadıklarında "acaba?"lar başlıyor. Sizi arayan müşterilerinize güven vermek için Google'da görünmelisiniz ve adres ve telefon bilgilerinize kolayca ulaşılmalı. Devamında güvenilir bir internet sitesi ile ziyaretçilerinizi karşılamalısınız.

Peki güvenilir bir web sitesi nasıl olmalı? Web sitenizi ziyaretçileriniz için güvenilir kılmak istiyorsanız dikkatlı olmalısınız. Öncelikle bunu işletmeniz için planlıyorsanız, işinde uzmanlaşmış bir web tasarım firmasından hizmet almalısınız. Büyükçekmece web tasarım talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Web Tasarım Firmaları

Daha güvenilir bir internet ortamı, ve internetten daha fazla faydalanan işletmelerle dolu bir çağ için hizmet sunan rexa ®, 2009 yılından beri Beylikdüzü'nde faaliyet göstererek Büyükçekmece web tasarım firmaları arasında da yer alıyor. Siz de bu deneyimden faydalanmak için geç kalmayın, hemen rexa ® tarafından hazırlanan web tasarım örneklerini inceleyin ve web sitesi tasarımı için teklif isteyin.

Hemen Arayın: +90 212 854 30 88

Bilgi almak veya teklif istemek için arayın.


Teklif İsteyin.

rexa ® tarafından sunulan profesyonel web tasarım çözümlerinden makul fiyatlarla faydalanmak için teklif isteyin.Kurumsal web sitenizin sizi en iyi şekilde anlatmasını, tüm cihazlarda doğru görüntülenmesini, kolay yönetilmesini ve müşteri potansiyeliniz tarafından ziyaret edilmesini mi istiyorsunuz?