İnternet Sitesi


internet sitesi

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte internet sitelerinin de artışı gözümüze çarpan unsurlardan biri. İnternet sitelerinin artışı ile birlikte internet sitelerinin hizmetlerini kullanan meraklı ziyaretçilerin akıllarına şu soru geliyor; İnternet sitesi kurulumu yapabilir miyim?

İnternet sitesi kurma konusunu merak etse de ben yapamam diyerek önyargılarına esir düşüyorlar, Aslında internet sitesi kurmak sanılandan da kolay. Ücretsiz blog siteleri kurmak için kurulan çeşitli siteler mevcut. Eğer blog sitesi değil de başka bir tür site kurmak isteyenler ise ücretsiz hosting ve domain veren sitelere başvurabilir. Bu sitelere girip üye olduğunuz zaman size verdikleri hostingin yönetiminden ftp hesabınızı yine aynı şekilde tamamen ücretsiz bir şekilde kurarak herhangi bir ftp programıyla sitenizin ftp hesabına ulaşıp sitenizi kurabilirsiniz.

Fakat ücretsiz hosting veren sitelerden kurduğunuz zaman hostinginiz ya süreli ya da sınırlı bir hosting olacağından istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Eğer ilk kez site kuracaksanız ücretsiz hostinge kurulum yapıp acemiliğinizi atlattıktan sonra belli bir ücret karşılığı yıllık hosting ve domain kiralayarak tamamen ücretsiz bir şekilde site kurabilirsiniz. Belirli bir hedef kitleniz oluştuktan sonra reklam sitelerine başvurup, başvurunuz onaylandıktan sonra sitenizin scripti düzenleyerek veya da admin paneline giriş yaparak sitenize reklam ekleyip tıklama veya gösterim başına belirli miktarda para bile kazanabilirsiniz.

Gelişmiş site sahiplerinden reklamlarla hosting ve domain ücretlerini karşılayıp yalnızca site üzerinden geçimini sağlayanlar dahi var. Aslında site kurmak sanıldığından da basit bir işlem. Herkes internet sitesi kurabilir mi? sorusunu soran insanlara tavsiyemiz bir kere önyargılarınızı kırıp site kurup ilk sitenizi yayınlamanız. Önemli olan bir diğer nokta ise sitenizin işlevi. Tabi ki kişisel web siteniz için ideal olabilecek bu pratik ama amatör çözümleri kurumsal bir internet sitesi kurarken denemeye kalkarsanız işletmenize fayda sağlamak yerine zarar verebilirsiniz.

Kurumsal İnternet Sitesi

Kendi sitenizi yapmanız için ideal görünen ve yaygın şekilde denenmekte olan sistemler her ne kadar sorunsuz çözüm sunmuyorsa da profesyonel bir amaç için denemiyorsanız ihtiyacınızı karşılayabilir. Ancak kurumsal internet sitesi yapımı ile ilgili olarak bu alanda uzman kişi veya firmalardan destek almanız işletmenizin imajını iyileştirmeniz ve internetten yeni müşterilere ulaşmanız için en doğru tercih olacaktır.

İnternet Sitesi Fiyatları

İnternet sitesi kurma maliyetini merak edenler için diyebiliriz ki "internet sitesi fiyatları talep edilecek projeye bağlı olarak belirlenmektedir." ancak dilerseniz web sitemizdeki paket fiyatları inceleyebilir ve genel alamda fikir sahibi olabilirsiniz.

Teklif İsteyin.

rexa ® tarafından sunulan profesyonel web tasarım çözümlerinden makul fiyatlarla faydalanmak için teklif isteyin.Hemen Arayın: +90 212 854 30 88

Bilgi almak veya teklif istemek için arayın.


Kurumsal web sitenizin sizi en iyi şekilde anlatmasını, tüm cihazlarda doğru görüntülenmesini, kolay yönetilmesini ve müşteri potansiyeliniz tarafından ziyaret edilmesini mi istiyorsunuz?