Web Tasarım

Web tasarım tek başına bir pazarlama aracı olmasa da her zaman dijital pazarlama sürecinin en temel unsurlarından biri olmuştur. Çoğu zaman web sitesi ekseninde gelişen dijital pazarlama sürecinin satışa dönüşmesinde kilit rolü web siteleri üstlenmiştir.

Web tasarım bir ürün değil, hizmet olduğu için fiyatlandırması tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hazırlanacak projenin gerektirdiği zaman ve maliyete bağlı olarak belirlenmektedir.

rexa ® tasarım ve fiyatlandırma anlamında sürpriz yaşamamanız için temel kriterlere bağlı olarak web tasarım paketleri sunar. Bu sayede proje başlangıcında, tasarım temanızı, proje süresini ve fiyat aralığını öğrenerek doğru bir bütçelendirme yapabilir ve tanıtım bütçenize en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Nasıl bir hizmete ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için projenizi tüm detayları ile açıklayarak teklif isteyebilirsiniz.


Web tasarım konusunda farklı sektör ve farklı ölçeklerde sunulan hizmetlerde bazı ayırt edici özellikler olsa da günümüzde web sitenizin kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılaması için bazı vazgeçilmezler vardır ve bunlar rexa ® için tüm projelerde standarttır.

Modern Tasarım

Güncel trendlere uygun, kolay gezilebilir, anlaşılır, sade ve net tasarımlar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Potansiyel müşterileriniz tarafından arandığında kolayca bulunabilen siteler.

Mobil Uyumluluk

Tüm cihazlarda doğru görüntülenen, sorunsuz sayfa yapıları.

Sosyal Medya Entegrasyonu

İçeriklerinizi herkese ulaştıracak sosyal medya bağlantıları.

Yönetilebilirlik

Kolaylıkla web sitenizi yönetebileceğiniz türkçe kontrol paneli.

Ölçüm, Raporlama ve Analiz

Hedeflerinize odaklanmanız için ziyaret raporları ve istatistikler.


web tasarımWeb tasarım basit olarak kurumsal imajınızın ve ürünlerinizin dijital ortamda tanıtılması amacı ile internet sitenizin tasarlanması hizmetidir.

Günümüzde iyi bir web tasarım hizmeti ile hazırlanmış olan internet siteleri standart olarak tüm cihazlarda doğru görüntülenir, web sitesi sahibi tarafından kolaylıkla güncellenir ek olarak firma ya da ürünleri ile ilgili temel arama sonuçlarında listelenir. Ek olarak iyi bir web sitesi temsil ettiği firmanın sosyal medya platformları ile etkileşim sağlar ve ziyaretleri analiz edilerek sürekli stratejisine uygun şekilde geliştirilir.

Tanıtım amaçlı bir web tasarım hizmeti bir defaya mahsus satın alınır ancak web sitesinin etkin bir pazarlama aracı olarak kullanılması için sürekli reklam yatırımına gereksinim duyulur.

Rexa ® olarak çözüm ortaklarımız ile birlikte sağladığımız alan adı, hosting, web tasarım, web yazılım, e-ticaret siteleri ve internet reklamcılığı çözümleri ile müşterilerimizin yüksek standartlarda web sitelerine sahip olmalarını hedefleriz.

Profesyonel web sitelerini etkin bir pazalama aracı olarak kullanan müşterilerimiz almış oldukları hizmetin neticesinde internetten yeni müşteriler edinmeye başlarlar.

Müşterilerimiz ile birlikte ulaştığımız başarılı sonuçları sizlerle de tekrarlayabilmemiz için teklif isteyin ve birlikte neler yapabileceğimizi planlamaya başlayalım.


Kurumsal web sitenizin sizi en iyi şekilde anlatmasını, tüm cihazlarda doğru görüntülenmesini, kolay yönetilmesini ve müşteri potansiyeliniz tarafından ziyaret edilmesini mi istiyorsunuz?